6 модели на обувки кои и се потребни на секоја жена – Oстантото е чист вишок! (ФОТО)

Сакале или не, војвотката од Сасекс, Меган Маркл во краток рок стана модна икона чиј стил ги инспирира жените ширум светот, а овој пат тоа се однесува на женските обувки.

Ова се 6-те модели на обувки кои и се потребни на секоја жена. Останатото е чист вишок, верувајте!

Шпицасти салонки

Удобни балетанки од мека кожа

Сандали со потпетица

Бели патики

Рамни кожни сандали

Чизми со полна пета

Слични објави

Повеќе ќе ја гледаат, отколку што ќе ја слушаат: Во Скопје доаѓа Лола – најжешката пијанистка (ФОТО/ВИДЕО)

Igor

Јелена Јованова – Тресеше како да нема крај и како да ќе нема утре!

Еспресо

Ова е човекот кој ја силуваше Деми Мур: По злосторството ја прашал: „Какво е чуството кога мајка ти ќе те продаде за 500 долари?“ (ФОТО)

Igor

Мерил Стрип одржа лекција: Доста ми е од цинизам, критичност и било какви барања – нема повеќе задоволување!

Еспресо

Перо Антиќ првпат јавно зборува за разводот, за скапите автомобили и моментот кога го нокаутирал Џејмс Леброн

Igor

„Рај“ е новата песна на групата „Skyrise“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

дваесет + седумнаесет =

Слични објави

Јапонска техника: Потопете ги стапалата во овој раствор и исчистете го телото од сите отрови

Igor

Пејачката Јелена Розга позира во центарот на Скопје (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Анџелина Џоли го преболи Бред Пит и почна да излегува со други мажи! (ФОТО)

Igor

Пејачката Маја Оџаклиевска се прости од естрадата: Уморна сум од се!

Еспресо

Џастин Бибер ја продава луксузната вила: Вратите се отвараат со отисок од прст, а еве како изгледа внатре (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 14 август 2019, среда

Igor