Кардашијанката ПРЕТЕПЕЛА стриптизета!

Шокантно откритие – „Скокнала на неа во хотелската соба и започнала да ја тепа“!

Посрамотениот кошаркар Ламар Одом издаде автобиографија, во која поранешната сопруга Клои Кардашијан ја обвинил за насилство над – стриптизета.

Инцидентот наводно се одиграл во 2012 година, додека тие двајца сеуште биле во брак. Одом тогаш бил во хотел, каде повикал неколку стриптизети, а Клои буквално таму го „начекала“.

„Добила клуч од персоналот на хотелот и нејзината мајка била со неа. Влетала во собата и и се нафрлила на првата девојка која ја видела. Започнала да ја тепа, односно навистина ја претепала“, сликовито опишува Одом, во книгата „Darkness to light”.

Мајката Крис, како и обезбедувањето, се обиделе да ја одвлечат разбеснетата Кардашијанка, додека останатите стриптизети се разбегале, наведува тој.

Кошаркарот и ријалити ѕвездата се венчаа во 2009 година, а поради неговите неверства и дрогирањето се разведоа во 2013 година. Клои во 2015 година покрена бракоразводна парница, која ја стопираше откако Ламар за малку ќе починеше по „бурниот“ викенд во Невада. Организмот на кошаркарот попуштил по толкавите количини на алкохол и дрога, а тој тогаш со месеци беше во болница, по што од почеток мораше да учи да оди.

Слични објави

Каква е љубовната врска помеѓу оптимист и песимист?

Еспресо

Новата фотка на Џенифер Анистон доби пет милиони лајкови – Погледнете ја и вие (ФОТО)

Еспресо

Ози Озборн го објави спотот за „Ordinary man“ и на публиката им ги откри своите најсреќни и најболни моменти! (ВИДЕО)

Еспресо

Изгледот е важен, но не и пресуден: 8 ЖЕНСКИ КВАЛИТЕТИ кои мажите ги ценат повеќе од надворешниот изглед!

Igor

Елена Ристеска со последната објава ќе ве расплаче: „Ќе те погоди како нож во гради кога ќе погледнеш кој е на сликата“ (ФОТО)

Igor

Еминетни доктори прогнозираат уште колку ќе трае коронавирусот во „Еден на Еден“

Остави Коментар

десет + дванаесет =

Слични објави

Оваа година нема да има ревија на „Викторијас сикрет“

Igor

Дара Бубамара на настап се појави со заштитна маска, а после „дрмна“ ракија (ВИДЕО)

Еспресо

Кој не би ја тренирал? Порно-ѕвездата Миа Калифа ги препоти мажите (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кустурица и Бреговиќ заедно на сцена, а не се ни поздравиле: Му платив да ми напише музика, а тој ми подметна песна (ВИДЕО)

Igor

Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Васко Спасоски

Евровизија 2019: ТАМАРА блесна и на втората проба (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarian