Каде е Лила?

Лила Филиповска на својот инстаграм-профил не престанува да споделува фотографии од дестинациите на кои постојано патува во рамки на рекламните кампањи што ги води. Еднаш се јавува од Скопје, а веднаш потоа ќе ја видите на атрактивни локации во Кемер. Од Кемер се префрла во атрактивната Анталија. А колку до вчера се шушкаше дека била во автомобилот со Боки 13 при неговото апсење.

View this post on Instagram

Облечете бикини од најновата фантастична колекција на @sarafashionofficial 🌸🌸🌸 и не заборавајте дека Анталија Ве очекува…се што може да замислите за совршен одмор го има токму таму. Можете да ја претворите ноќте во ден и да уживате во сите благодети 🦋 секако со најдобрите @fibulaairtravelmk 🦋 @dosinialife @dosiniaresort 🦋Директни чартер летови три пати неделно а следниот кој има слободни места е на 2 ри август …🦋🦋🦋

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

View this post on Instagram

🍉🍉🍉 #sunday #summer #watermelon #pool #love

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Слични објави

Амди Бајрам: После Бранко, Мијалков е најдобар за во кафана (ВИДЕО)

Igor

Новак Ѓоковиќ има „двојник“ во Холивуд! (ФОТО)

Igor

Лила Филиповска го покажа мачето (ФОТО)

Igor

„Пријатели“ се враќаат на малите екрани!

Igor

Девет работи кои се строго забранети во Русија и никако не смеете да ги правите во оваа земја!

Еспресо

После свеќите со мирис на вагина, стигнува и парфем! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × три =

Слични објави

Заборавила да се дотера? Елена Велевска по спортски дуксер во емисија (ВИДЕО)

Igor

Туна објави фотографии од када, ама не е сама (ФОТО)

Igor

Нова песна и спот: Два Бона за новото видео ја ангажираа скопската барбика (ВИДЕО)

Igor

Хороскоп за 14 јуни, недела – Погледнете што ви носат ѕвездите за денешниот ден!

Еспресо

Александра Јанева со нова емотивна балада

Igor

Претерала со фотошоп, ниту родена мајка не би ја препознала (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian