20.8 C
Скопје
06:51 - 24 септември, 2023

Среќници на почетокот на септември: Два хороскопски знаци ќе си го исполнат сонот

Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе извлечат среќен билет во септември. Универзумот ќе биде на нивна страна, па нивниот живот ќе биде светол и шаренолик.

Кои се среќниците на почетокот на септември, прочитајте во продолжение.

Лав

Лавовите ќе имаат среќа да си го исполнат својот долгогодишен сон. Ако сакавте да купите недвижен имот, автомобил или нешто друго големо и вредно, сега е време да размислите за тоа. Во септември сите коцки ќе бидат наредени само за вас – ќе успеете во се што ќе замислите. Многу е важно да не се откажувате ако не го добиете она што го сакате овде и сега. Запомнете: колку подолго чекате, толку попријатно е изненадувањето.

Покрај тоа, Лавовите во септември треба повеќе да комуницираат со спротивниот пол. Можете да привлечете прекрасна личност која сака да ве направи среќни.

Јарец

Пред се, Јарците ќе имаат многу среќа на работа. Можат да добијат унапредување, зголемување на платата па дури и работа во странство. Ќе ви бидат доделени и нови проекти кои ќе ви овозможат да станете попрофесионални и поодговорни, а секако и повеќе платени.

Сè ќе биде одлично и во личниот живот. Оние кои се веќе во врска, ќе размислуваат за ново ниво – можеби за брак или дете, а осамените Јарци буквално ќе се капат во љубов цел месец – нови преубави романси се зад аголот.

Ќе им се врати како бумеранг: Три хороскопски знаци наскоро ќе платат за лошата постапка

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

Марина Абрамовиќ доби покана од Зеленски да биде амбасадор на Украина

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 23 септември

Еспресо
Се вчитува....