39.8 C
Скопје
17:16 - 19 јули, 2024

Среќен викенд: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа на 29-30 јуни

Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои овој викенд – 29-30 јуни – ќе доживеат позитивни емоции и ќе добијат многу пријатни впечатоци.

Еве кои се на астролистата.

Овен
Овој викенд Овенот може да смета на успех во нови проекти и потфати. Ако имате планови да започнете сопствен бизнис, хоби, па дури и да организирате некој настан, ѕвездите се во ваша корист. Вашата енергија и ентузијазам ќе ги привлечат кон вас истомислениците и се што е планирано ќе се одвива без проблеми.

Рак
Раковите може да наидат на пријатни финансиски изненадувања овој викенд. Без разлика дали станува збор за неочекуван бонус, успешна продажба на непотребни предмети или профитабилна понуда поврзана со работата. Ова е одлично време да ги преиспитате вашите финансиски планови и да инвестирате за иднината.

Лав
Лавовите може да очекуваат посебна среќа на полето на љубовта и романтиката. Викендов би можеле да запознаете некој/а посебен/а или да ја продлабочите врската со сегашниот партнер/ка. Вашиот шарм ќе биде волшебен, а сите планирани состаноци или романтични вечери ќе бидат незаборавни.

Неделен хороскоп (од 1 до 7 јули): Магнетска привлечност за Лавовите, возбудливи денови за Близнаците, промени за Девиците…

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....