31.8 C
Скопје
19:56 - 22 јули, 2024

Поради оваа причина е урнат Јутјуб каналот на Ана Николиќ: Се огласи композиторот и момче на пејачката

Поп ѕвездата Ана Николиќ на 27 јуни го објави новиот долгонајавуван албум кој содржи пет песни. Сепак, нејзиниот канал на Јутјуб беше симнат синоќа, а сите песни исчезнаа од дигиталните платформи.

Со оглед на тоа што песните немаа комплетен аранжман, а во песната „Роѓендан“ имаше прекин на придружните вокали, а под нив не беа потпишани соработниците, српските медиуми отпрвин објавија дека токму тие, соработниците, решиле да повлечете нумерите од YouTube – затоа што имаат право на тоа.

За да не се погодува за што се работи, порталот Нова.рс стапи во контакт со Горан Ратковиќ Рале, кој ја компонираше музиката за сите пет песни на неговата партнерка, поп ѕвездата Ана Николиќ.

„Имавме технички проблеми. Денеска во текот на денот песните ќе се вратат на Јутјуб“, кратко изјави Рале и информираше дека наскоро заминува на одмор.

принтскрин

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....