36.8 C
Скопје
18:18 - 19 јули, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ пристигна на Ибица и веднаш го соблече градникот!

Ќерката на српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, откако извесно време престојуваше прво во Србија, а потоа и во Германија на Европското првенство во фудбал каде го бодреше сопругата Немања Гудељ, сега замина на одмор.

Како што покажа преку својата инстаграм-приказна, Анастасија отишла на Ибица, а во таа прилика објавила видео кое привлече големо внимание кај нејзините следбеници.

Таа носела фармерки и бело палто под кое очигледно не носела ништо друго, со оглед на тоа дека единствено што се гледа е нејзиниот гол стомак. Целиот стајлинг го „заокружила“ со бела чанта и ѓердан од школки и сандали во боја на кожа.

Да потсетиме, Анастасија Ражнатовиќ престојуваше во Германија со својата мајка Цеца Ражнатовиќ, а иако српската фудбалска репрезентација немаше успех во натпреварувањето, судејќи според фотографиите на социјалните мрежи, мајката и ќерката убаво си поминале.

 

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....