37.8 C
Скопје
18:02 - 19 јули, 2024

(Фото) Се смени преку ноќ: Бресквица ги „напумпа“ усните, па предизвика бројни реакции кај обожавателите

Анѓела Игњатовиќ, попозната како Бресквица, повторно го привлече вниманието на јавноста по нејзиното неодамнешно учество на Евровизија. Враќањето на нејзиниот препознатлив стил и објавувањето смели фотографии на Инстаграм предизвикаа лавина коментари, како за нејзиниот изглед, така и за нејзината нова модна комбинација.

Имено, на една од фотографиите кои привлекоа најголемо внимание е каде Бресквица позира во црна маичка, со врзана коса и истакнати усни, што доби бројни коментари и критики.

Многумина забележаа дека нејзините усни изгледаат поинаку во однос на претходните фотографии и дека се значително поголеми, што започна дискусија меѓу обожавателите дека очигледно таа имала естетска интервенција, односно ги зголемила усните.

„Ах, што им направи на тие усни, тие беа совршени“; „Бресквица е една од ретките што е слатка сама по себе и не треба ништо да ѝ се прави. Убави беа порано и сега се“, беа само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRESKVICA (@brrrreskvica)

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....