7.8 C
Скопје
03:08 - 20 мај, 2022

ПОЛНИ ЏЕБОВИ: Овие хороскопски знаци ќе имаат поволни финансии

евра пари

Овен

Овој период носи добри вести во вашата кариера. Ако ви сте на работа што ја мразите или посакувате да најдете нешто што се исплати повеќе, ќе можете да привлечете повеќе креативни понуди за работа, па дури и да заминете во добри односи со одлични препораки. Планетарните аспекти укажуваат на пораст на платата што може да помогне да се расчистат сметките.

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (30 НОЕМВРИ – 5 ДЕКЕМВРИ): Мали расправии и голема љубов

Близнаци

Универзумот носи прекрасна креативност во вашата четврта куќа и внатрешни емоции додека ја осветлува вашата работа, давајќи ви дополнителен поттик на енергија што ви треба за да завршите сè. Ова е одлично за вашата финансиска состојба. На денот на исплата, наградете се со нешто посебно. Го заработивте и богами, го заслуживте!

НАЈЛОШИТЕ СВЕКРВИ: Се раѓаат во овие три хороскопски знаци

Јарец

Универзумот носи проширување и среќа, како и креативни идеи и нестабилност. Ова може да направи да изгледате и магнетно и непредвидливо. Другите ве доживуваат како некој што е многу интересен и креативен, што може да биде одлично за собирање на потребните средства. Сега можете да растете на вашиот пат.

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП – ДЕКЕМВРИ 2021: Како ќе ја завршите старата година?

Риби

Влегувате во време на висока енергија и возбуда, особено што се однесува на вештините за споделување. Ако отсекогаш сте сакале да одржувате часови или да ја пренесете вашата порака преку Интернет, ова е одлична недела за почеток. Универзумот покажува дека можете да привлечете публика од целиот свет и да заработите сериозни пари. И вашите односи напредуваат исто така.

ВОЛШЕБНИ РАЦЕ: Ова се најдобрите готвачи во зодијакот

Слични објави

Запленет автомобилот на Шарлин од Монако, Алберт не ѝ дозволува веќе да вози – тажна причина

Еспресо

Луѓето со крвна група А имаат поголем ризик од инфаркт

Еспресо

Збогум за Вангелис, славниот грчки композитор почина во Париз

Еспресо

Зеленски во везена кошула го слави Денот на Вишиванка, еве ја симболиката

Еспресо

Ова се безнадежните романтичари во Зодијакот!

Еспресо

Сестрата на Амбер Херд: „Со мои очи видов како Деп ја тепа“

Еспресо
Се вчитува....