-3.2 C
Скопје
23:38 - 8 февруари, 2023

Првата дама на Франција Брижит Макрон елегантна како и секогаш – од глава до пети во беж боја ФОТО

Францускиот претседател Емануел Макрон и првата дама Брижит Макрон се во официјална посета на Соединетите Американски Држави.

Тие слетаа со претседателскиот авион во воената база во Мериленд, каде ги пречекаа делегатите на американскиот претседател Џо Бајден.

Брижит беше облечена во едноставна и елегантна гардероба навистина е шик – носеше класични беж панталони со пруги, волнен џемпер во речиси идентична нијанса, под кој се гледаше бела блуза со високи јаки и штикли во боја на кожа.

 

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....