7.8 C
Скопје
6 декември, 2021

(ВИДЕО) ПРЕД И ПОТОА СО ИВОНА ЈО – 3 МЕСЕЦИ ПОСТОПЕРАТИВНО: Збогум 37 килограми. Збогум!

Поминаа три месеци од операцијата во Турција, кратење на желудник која нашата млада пејачка и инфлуенсерка Ивона Ивановиќ од Куманово попозната како Ивона Јо ја направи со цел за поздрав и поудобен живот.

Ивона Јо е една прекрасна млада дама која нема проблем да зборува за себе, за своите успеси и падови, емоционални и физички транзиции.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivona Jo (@ivonajo)


Ивона со години мотивира и инспирира на социјалните мрежи, споделувајќи лични искуства, помагајќи им на другите полесно и побрзо да се соочат со „своите демони“, да се сакаат и да се борат да видат нова и подобра верзија од самите себеси.

Младата пејачка и инфлуенсерка за три месеци успеа да намали неверојатни 37 килограми, а прекрасната промена ја овековечи со прекрасно виде, пред и потоа на кое изгледа неодоливо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivona Jo (@ivonajo)


– 3 месеци пост оперативно. Збогум 37 килограми. Збогум, стои во описот на кракото видео на Ивона со кое се заблагодарува на целиот тим медицинки лица од Турција каде се изврши операцијата.

Слични објави

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Снег и на пониските места, еве кога!

Ј.К.Д

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Моника Белучи блеска од насловната страница на „Sunday Times Style“

Еспресо

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо

(ФОТО) ТРЕТО ПА МАШКО: Актерот Кирил Трајковски – Максим по третпат стана татко

М.Р.
Се вчитува....