15.8 C
Скопје
17:10 - 27 февруари, 2024

(Видео) Паднаа страсни бакнежи: Лазар Ристовски на романтична прошетка со 39 години помладата девојка

Познатиот актер Лазар Ристовски по разводот со долгогодишната партнерка Даница, стапи во врска со 39 години помладата Аница Лазиќ.

Оваа разлика во годините ја шокираше јавноста и оттогаш парот се честа тема во медиумите, бидејќи успеваат да привлечат внимание.

Младата Аница овој пат на својот инстаграм-профил објави видео од романтична прошетка, каде таа и Лазар се држат за рака, чекорат по земјен, селски пат и сè што можете да видиме се нивните сенки како се наведнуваат и се бакнуваа, а страста е очигледна.

Она што е особено романтично на видеото – на патот има мал вир кој е во форма на срце, па заљубениот пат го искористил ако дополнителен романтичен момент, бидејќи изгледа како срцето да им е над главите додека се бакнуваат.

Нивната порака е јасна – во позадина на видеото се слуша песната „Права љубав године не броји“  на Жељко Самарџиќ.

Слични објави

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Еспресо

Убави вести: Крајот на зимата ќе им донесе голема среќа на три хороскопски знаци

еспресо

(Видео) Згодниот Педро Паскал пијан ја прими наградата САГ: „Правам будала од себе, но ви благодарам многу“

еспресо
Се вчитува....