13.8 C
Скопје
23:16 - 14 април, 2024

(Видео) Карлеуша на раката носи злато вредно 24.000 евра: Еве што доби за 8 Март

Јелена Карлеуша долго ќе го памети овој 8 март! Регионалната ѕвезда на својот Инстаграм сподели со своите следбеници скап подарок што го добила од мистериозна личност за овој ден и празник посветен на жените.

Раката на Јелена од денеска ја краси уште една нараквица „Van kif & arpels“. Ова е нејзина втора нараквица „aлхамбра“ од една од најпознатите француски куќи за накит во светот, па по бисерната во својата колекција го додаде и ониксот, а цената на секоја од нив е 4.500 евра.

Карлеуша со години е голем љубител на накитот на брендот „Картие“, па на нејзината рака го гледаме класичниот модел „љубов“ од жолто злато и дијаманти за 12.800 евра и моделот „тринити“ во комбинација од бело, жолто и розово злато од „само“ 810 евра. Раката на Јелена ја краси и златен прстен „тифани“ на кој е испишан симболот „љубов“ вреден 840 евра.

Кога сѐ ќе се собере, Јелена носи неверојатни 24.000 евра на раката за Денот на жената, што им се допадна на сите љубители на модата и нејзините фанови ширум регионот.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....