18.8 C
Скопје
15:08 - 20 април, 2024

Теодора Џехверовиќ искрено за нејзините здравствени проблеми: Никогаш не ме болело толку многу, бев студена како мраз

Пејачката Теодора Џехверовиќ на 6 јануари, Божиќ беше итно оперирана поради циста која ѝ пукнала на јајникот.

Сега, одговарајќи на прашањата на своите следбеници на Инстаграм, таа искрено одговори на прашањата околу симптомите кои ги почувствувала пред да се упати во болница.

– Почувствував ненормална болка. Никогаш не сум имала такво нешто. Буквално имав напад на паника, студена како мраз, бев препотена“ – опишала таа.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....