21.8 C
Скопје
03:10 - 15 јули, 2024

Тага во домот на Огњен Амиџиќ! Смртниот случај во семејството на неговата сопруга ги скрши

Во семејството на српскиот водител Огњен Амиџиќ имаше смртен случај, пренесуваат српските медиуми.

Имено, почина таткото на неговата сопруга Мина Наумовиќ, со која неодамна го доби синот Перун.

Водителката е неутешна, а Огњен моментално не се одвојува од сопругата и ги откажал сите деловни обврски.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mina Amidzic (@callmenaumi)

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....