За малку ќе ѝ испаднеа градите: Сораја со деколте до папокот го запре здивот на спротивниот пол! (ФОТО)

Сораја Вучелиќ секојдневно ги радува своите фанови со провокативни фотографии на друштвените мрежи, а овој пат со својата постапка ги изненади сите.

Сораја е позната како жена која во прв план секогаш ги истакнува своите бујни атрибути, па така беше и овој пат.

Сораја на себе носи фустан кој едвај ги задржува нејзините огромни гради. Таа е во провокативна поза и воопшто не се срами пред објективот.

Старлетата е веројатно незадоволна со своето длабоко деколте, па со раката дополнително го повлече фустанот за нејзините гради повеќе да дојдат до израз.

„Дива жена“, напиша Сораја под фотографијата.

Тоа што ниту овој пат не изостана, беа коментарите од нејзините воодушевени обожаватели.

View this post on Instagram

Wild wife 🥰

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Слични објави

Сопругот ја израдува КАРЛЕУША со ЛУКСУЗЕН ПОДАРОК (ФОТО)

Igor

Славни холивудски парови кои докажуваат дека љубовта не познава години! (ФОТО)

Ивана Стамевска

Фановите разочарани од дрскоста на Мадона: Кралицата никогаш не доцни, но и не наплаќа 600 долари за седиште

Igor

Брз и лесен колач со чоко-лешник крем и кокос (РЕЦЕПТ)

Igor

Леонардо Дикапиро донираше 15 милиони долари за спас на ретките видови животни

Слободен печат

Водителката Милена Антовска со нова фризура: Погледнете како изгледа сега миленичката на пензионерите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

десет − 9 =

Слични објави

Почина легендата на џез музиката: Саксафонистот Ману Дибанго ја загуби битката со коронавирусот

Еспресо

Пред точно 80 години светот ги запозна мачорот Том и неговата ноќна мора, глувчето Џери (ВИДЕО)

Еспресо

Оваа девојка ќе ја претставува Србија на „Мис на Светот“, Македонија и оваа година без своја претставничка? (ФОТО)

Igor

Јелена Ѓоковиќ ги засени сите жени на Санремо и покажа зошто светот и се восхитува (ФОТО)

Еспресо

Јајце на „облак“

Igor

Меѓу вас нешто не е во ред – Јасни знаци дека вашиот партнер е несреќен!

Igor