18.8 C
Скопје
15:14 - 20 април, 2024

(Фото) Сакала колкови како на Ким Кардашијан: Џина Џиновиќ има 20 години, а еве какви естетски корекции направила

Поранешниот брачен пар Мелина и Харис Џиновиќ се главна тема на медиумите поради инцидентот што се случи меѓу нив вчера во вилата во Сењак.

Харис и Мелина се разведоа по 22 години брак, а синот Кан и ќерката Џина останаа со пејачот во вилата.

Иако Кан ретко се појавува во јавноста, ќерката на Харис, Џина е многу популарна на социјалните мрежи.

Таа сега има 20 години, а ја краси нереална убавина.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)


Сепак, често се шпекулира за естетските интервенции кои Џина ги направила на себе.

Младата убавица во една прилика на својот Инстаграм открила дека вбризгувала 3 милилитри хијалурон за усните да ѝ изгледаат поубави и пополни, а во една клиника во Белград и вбризгувала одреден волумен на хијалуронски филери во колковите за да го добие обликот на американската старлета Ким Кардашијан.

Исто така, се шпекулира и дека Џина го корегирала и носот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)


Инаку, Мелина и Харис важеа за еден од најскладните парови на естрадата, па веста за разводот ги шокираше сите. Двојката ја започна својата емотивна врска во 2002 година, во бракот ги добија синот Кан и ќерката Џина, а љубовта ја крунисаа со брак 12 години по заедничкиот живот.

На самиот почеток на нивната романса имаа големи пречки поради огромната разлика во годините меѓу нив. Бидејќи Харис е 30 години постар од Мелина, нејзините родители ја бранеа нивната врска, сепак, тие ја игнорираа таа забрана.

 

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....