35.8 C
Скопје
19:49 - 15 јули, 2024

(Видео) Дечко ѝ го отвори шампањот, Ана се качи на столот! Пејачката откри кој е виновен за грешката

Новите песни на српската пејачка Ана Николиќ повторно се објавени на нејзиниот официјален канал на Јутјуб.

По ненадејното објавување на петте нови песни и нивното уште побрзо отстранување од платформата на Јутјуб, Ана Николиќ повторно има причина за славење. Таа сега ги објави готовите, довршени песни на својот официјален канал и тоа го прослави со колегите во студиото на нејзиниот емотивен партнер Горан Ратковиќ Рале.

Ана прво се огласи на Инстаграм и наведе:

– Благодарам на сите мои соработници (сите преживеаја). До моите фанови за трпението, љубовта и истрајноста. Вашата Ана, опструкција во обид – навела Ана на Инстаграм и покажала кадри од студиото.

 

 

Додека Рале го отворал шампањот, таа се качила на стол, запеала, на естрадата ѝ порачала „Благодарам, збогум“, а потоа му се обратила на Рале со емотивна порака.

„Љубов и гениј… Марина недостасуваш“, напишала таа и продолжила да му се заблагодарува на Рале.

Да потсетиме, по отстранувањето на песните се појавија шпекулации за причината, а Рале тогаш се огласи за медиумите и откри дека демо верзиите биле објавени по грешка.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....