18.8 C
Скопје
15:30 - 20 април, 2024

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

Астролозите именуваа два знака од Зодијакот, кои на крајот на оваа зима може да се соочат со непријатни животни ситуации кои ќе ги доведат во депресија.

Еве кои се на астролистата.

Бик

За Биковите нема се да биде се онака како што планирале. Плановите ќе им бидат уништени, роднините ќе ја бранат својата гледна точка и нема да се согласуваат со вас во се, а партнерот може да ви постави ултиматум – или д ве напушти, додека конфликтите на работа може да доведат дури до отказ.

Ова ќе биде тежок период за вас, кога се ќе ви се лизга од раце. Можеби ќе ви се чини дека целиот свет е против вас. Ова може да доведе до продолжена депресија. Побарајте помош од специјалист за да спречат дополнителни негативни последици.

Овен

Овните се навикнати да победуваат во се, но во блиска иднина судбината ќе ве стави во такви услови што нема да можете да го постигнете она што го сакате. „Црната“ низа на денови ќе ве престигне во најнеочекуваниот момент. Тлото ќе ви се помести под нозете.

Обидете се да го поминете ова време со вашите најблиски. Тие ќе бидат единствена ваша поддршка. Со нив ќе се чувствувате посмирено, иако депресијата нема да можете да ја избегнете.

Убави вести: Крајот на зимата ќе им донесе голема среќа на три хороскопски знаци

 

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....