4.8 C
Скопје
02:20 - 4 март, 2024

Милица Тодоровиќ има нов дечко: Ѝ ги тетовирал веѓите, а сега имаат големи планови за иднината

Пејачката Милица Тодоровиќ повеќе не крие дека е повторно заљубена. Српските медиуми веќе со денови зборуваат за новата љубов на пејачката Милица Тодоровиќ.

Српската пејачка веќе два месеци ужива во среќна врска за уметникот за тетовирање веѓи Лазар Граниќ. и Лазар е поранешен модел и е од Нови Сад. Сега, за прв пат по раскинувањето со актерот Петер Стругар, Милица ја призна новата врска.

„Вистина е дека јас и Лазар сме заедно“, беше сè што кажа на оваа тема.

Според пишувањата на медиумите, новиот избраник на Милица и претходно се појави во медиумите како потенцијален учесник во втората сезона на „Задруга“, кога изјави дека му се допаѓа Луна Ѓогани и дека не би имал ништо против да биде интимен со неа пред камери.

“Милица и Лазар се во врска околу два месеци. Се’ во нивната врска пука од страст, а се запознале кога таа отишла кај него на трајна шминка на веѓите. Љубовта се разгорела на прв поглед и оттогаш се неразделни Тие се многу посветени еден на друг и нејзината врска, изгледа како да може да прерасне во нешто посериозно.Лазар живее во Дубаи, па тоа можеби би можело да биде проблем, но исто така не е исклучено да се пресели кај него, и патува од Емиратите на настапи“, изјави извор близок на пејачката кој инсистираше на анонимност.

Фотографиите од заљубениот пар може да ги погледнете тука.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....