21.8 C
Скопје
03:54 - 15 јули, 2024

Јована Јеремиќ откри интимни детали од врската со Драган: Го бакнувам секој дел од неговото тело и тој моето

Водителката Јована Јеремиќ откри интересни детали од интимниот живот и откри како успеала да го заведе бизнисменот Драган Станковиќ, но и „едноставно да го освојува до крајот на животот“.

Имено, како што изјавила, навистина се обидела да го освои, но на вистински начин, не преку кујната, туку во кревет.

– Дадов сѐ од себе да го освојам. Но, само да знаете, мажот не се освојува во кујната, туку во креветот. Но не како што мислат овие простаци. Интимни односи, ова, она. Не, туку со љубов. Не можеш да лажираш љубов. Кога сакаш некого, колку што јас го сакам Драган, тој тоа го чувствува. Го сакам секој дел од неговото тело, го бакнувам секој дел од неговото тело и тој моето. Не ми е важно дали ќе водиме љубов вечерта, туку ми е важно да спијам до него и да го гушнам – истакна водителката на поткастот на Гордана Узелац „Без лутење, ве молам“.

Јована откри и како таа и Драган спијат.

– Имаме систем како спиеме, јас легнувам на неговото рамо, а тој ја обвива ногата околу мене и така спиеме. Тоа е емоцијата за која зборувам. Тоа е најважно во животот, веќе не можам да го замислам животот без него – искрена е водителката.

Според неа, Драган е остварување на сите соништа на Јована.

– Тој е остварување на моите соништа, силен човек како татко ми, само многу посилен. Три работи ми се најважни. Прво, мажот да биде многу побогат од жената. Драган е многу помоќен од мене. И тоа не е, како што мислат овие простациве, затоа што сум материјалист. Мозокот ми работи така, не можам да доживеам кулминација за време на врска ако мажот не е многу помоќен од мене. Тоа ме возбудува. Втора работа, не само што треба да биде помоќен од мене, треба да биде и добар човек и трета работа е што мора да ми биде посветен и да биде лојален, никогаш неверен – заклучи Јеремиќ.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....