11.8 C
Скопје
19:21 - 20 април, 2024

Георгина Родригез ја заследи Јелена Карлеуша на Инстаграм

Откако Јелена Карлеуша се појави на ревијата на Vetements во Париз покрај Георгина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо ја заследи српската пејачка на Инстаграм. На социјалните мрежи се шират фотографии на кои двете се дружат и позираат заедно.

Да потсетиме, Георгина по пистата прошета во дресот на Роналдо, со неговиот потпис. На истото шоу се појави и ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ Марсија Крос, како и познатите манекенки Наталија Водијанова и Вини Харлоу. Карлеуша сѐ уште не се огласила на оваа тема.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Ова беше повратничка верзија на модниот бренд кој ја објави својата последна колекција во 2019 година. Основана е пред 10 години и веднаш стана еден од омилените брендови на многу познати личности, меѓу кои Ријана, Канје Вест и Мадона.

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....