17.8 C
Скопје
16:46 - 20 април, 2024

Ана Николиќ сподели емотивна порака по конфликтот со Раста: Кога ја нема мајката, имаш чувство дека куќата е празна

Врската помеѓу Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста не престанува да ја интригира јавноста.

Откако објави приватна преписка со раперот, Ана не престана да се кружи по социјалните мрежи, додека Раста не се огласи за нивната кавга, туку на неговите платформи ги сподели моментите поминати со нивната заедничка ќерка Тара.

Ана не крие дека ѝ недостига ќерката и дека ѝ е тешко да го поминува времето без детето, а сега на својот профил сподели фотографија посветена на сите мајки.

„Секој може да биде во куќата, но кога мајката не е таму имате чувство дека куќата е празна“, гласеше цитатот во кој се најде пејачката.

Да потсетиме, Николиќ неодамна им се обрати на своите фанови преку Инстаграм, каде сподели дел од преписката со поранешниот сопруг, како и тоа што наставниците ја исфрлија од групата на Вибер.

Слични објави

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо
Се вчитува....