4.8 C
Скопје
22:04 - 18 април, 2024

(Фото) Александра Пријовиќ во секси издание: Се појави нејзина ретка фотографија од плажа

Злобниците можат да кажат што сакаат, но факт е дека мегапопуларната Александра Пријовиќ не стекна слава ниту со скандали, ниту со „голотија“.

Нејзиното појавување на Инстаграм во костим за капење е сѐ поинтересно за публиката, што е ретка прилика кога „Прија може да се види во поопуштено издание“. Имено, фотографијата е архивска и од летниот период.

Дводелниот црн костим за капење одлично ѝ стои, а нејзините следбеници на интернет очекувано ја опсипаа со комплименти.

Слични објави

„Црна“ низа денови: Два хороскопски знаци ќе имаат неволји во втората половина на април

еспресо

(Фото) Секси мама: Антониа Гиговска во провокативен фустан на моден настан во Хрватска

Еспресо

Саботажа: Џенан Лончаревиќ се сомнева дека жена му намерно го одовлекува разводот со врски

Еспресо

(Фото) Цеца покажа во каков луксуз го прослави првиот роденден внукот Крстан: Како во бајка

Еспресо

(Фото) Братот на Новак Ѓоковиќ и сопругата се најдоа среде бурата во Дубаи: Споделија морничави кадри

Еспресо

(Фото) Ова ли е Меган Маркл? Облечена во маица од 60 долари и речиси беш шминка

еспресо
Се вчитува....