7.8 C
Скопје
20:35 - 20 февруари, 2024

(Фото + видео) Вистинска новогодишна бајка: Погледнете како го украсиле домот Огњен Амиџиќ и Мина Наумовиќ

Мина Наумовиќ многу ужива во трудничките денови, а одвреме-навреме на Инстаграм открива семејни моменти.

Сега покажа како го украсила својот дом за претстојните празници и ја фотографирала елката која ја украсила со сребрени и сини лампиони.

Празничната идила ја заокружува нејзиниот и миленикот на Огњен, кој цело време стоел покрај елката, водителката се пошегува и напиша:

– Елката можеби нема да трае долго.

Покрај сребрено-сините украси, новогодишната елка ја украсија и топчиња со имињата на членовите на семејството, а Мина откри дека и подароците се готови.

Да потсетиме, Наумовиќ го чека своето прво дете со водителот Огњен Амиџиќ, а по веста за бременоста се повлече од јавноста и медиумите.

Слични објави

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо

Аца Лукас осуден за нарушување на честа и угледот на уредничката на РТС Оливера Ковачевиќ

Еспресо

Јелена Ѓоковиќ откри зошто станала веган: „Веганството започна од болка“

Еспресо

(Фото) Нивес Целзиус во секси луксузно издание: Се појави во проѕирен фустан со светкави украси

Еспресо
Се вчитува....