27.8 C
Скопје
18:07 - 14 април, 2024

(Фото+видео) Теодора Џехверовиќ првпат „уловена“ со новиот дечко: Пејачката ужива во љубовта со познат кошаркар

Теодора Џехверовиќ и нејзиното ново момче Матиќ Ребец, кошаркарот на ФМП, со месеци уживаат во хармонична врска, а сега за првпат е „уловена“ со словенечкиот спортист во еден белградски ресторан.

Екипата на емисијата „Папарацо лов“ го снимила парот во неговиот автомобил како оди во ресторан во главниот град за да ручаат и да поминат малку време заедно, со оглед на тоа дека и двајцата се многу зафатени со кариерите.

Иако Теодора се обиде да го сокрие тоа, гласините навистина се остварија, бидејќи, судејќи по сликите, таа дефинитивно ужива во љубовта со Словенецот.

https://www.youtube.com/watch?v=iG0DNtkUtao

Слични објави

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо
Се вчитува....