11.8 C
Скопје
22:20 - 29 февруари, 2024

(Фото + Видео) Цеца се појави на премиерата на „Недела“ облечена во аутфит од 10.000 евра и пердуви на нозете

Вчеравечер во Блеград се одржа премиерата на филмот „Недела“. Филмот кој со нетрпение го очекуваше публиката во целиот регион, ја раскажува животната приказна на починатиот фолк пејач Џеј Рамадановски.

Светлана Цеца Ражнатовиќ на премиерата пристигна меѓу првите, заедно со ќерката Анастасија Ражнатовиќ, а тие за оваа пригода се одлучија за елегантни костуми.

Впечатлив беше еден детаљ, кој фолк ѕвездата го додаде на класичниот изглед, а тоа беа пердуви на ногавиците од панталоните.

Како што пишува пренесува „Нова.рс“, сакото чини 5.975 евра, додека панталоните се нешто поевтини и чинат 3.125 евра.

Чантата во црна боја на брендот „YSL“ чини 920 евра, па фолк ѕвездата за целиот стајлинг платила околу 10.000 евра.

Ја удирал со камен по главата и го фрлил телото: Убиството на сестрата на Џеј го нарачал нивниот внук, трагедија од која пејачот никогаш не се опоравил

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....