13.8 C
Скопје
19:11 - 3 март, 2024

(Фото) Вељко и Богдана споделија неодолива семејна фотографија со синовите

Боксерот Вељко Ражнатовиќ, син на Светлана Цеца Ражнатовиќ, е во брак со Богдана веќе четири години. Двојката се венча на 24 ноември 2019 година, а круна на нивната љубов се синовите Жељко и Крстан.

Богдана е бремена по трет пат и за неколку дена треба да влезе во седмиот месец. Ражнатовиќ носи момче, а третиот наследник ќе се вика Илијан.

Веќе на сите им е јасно дека Богдана ужива во мајчинството и бракот, а сега со своите следбеници сподели неодолива семејна сцена.

На првата фотографија Богдана е покрај малиот Крстан, кој ја гледа од количката, додека таа со широка насмевка позира до него:

– Мама и Крстан – напиша таа во описот.

На следната фотографија се Вељко и неговиот постар син Жељко, бебето Крстан и Богдана, а таа накратко напиша: „Семејство“.

Вељко неодамна даде навестување дека можеби ќе има и четврто бебе.

– Отсекогаш сонував да имам два сина…ова трето дете е само плус. Се надевам на девојче сега – изјави тој.

Слични објави

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо
Се вчитува....