11.8 C
Скопје
07:44 - 15 април, 2024

(Фото) Тања Савиќ објави досега невидени фотографии со 11 години помладиот пилот: Направени се кога никој не знаеше за нас

Српската пејачка Тања Савиќ веќе некое време ужива во љубовта со 11 години помладиот избраник, пилотот Мухамед Бешиќ. Иако на почетокот се обидуваше да ја сокрие својата врска од јавноста, Тања во еден момент реши да го открие тоа, а оттогаш со задоволство зборува за својот избраник.
Па сега таа сподели нови фотографии со него на својот Инстаграм профил, и истакна дека всушност се работи за многу постари фотографии.

-Ова се фотографии од минатата година, кога никој не ни знаеше за нас – задоволно напиша пејачката, а потоа започна разговор со нејзините следбеници кои со задоволство ги оставаа нејзините коментари под серија заеднички фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private)

Да потсетиме, Тања неодамна откри дека би сакала да облече венчаница.

-Отсекогаш сонував да носам венчаница, никогаш не сум ја носела, но би сакала да ја носам. Можеби тоа ќе се оствари, добро се сложуваме, а во него пред се најдов пријател и поддршка. Синовите го прифатија, навистина се сакаат – рекла Тања, а потоа додала:

– Сега му подготвувам изненадување, тој ништо не знае. Тој го заслужува најдоброто. Најдов човек кој е како мене. Така би ги советувал сите да си ја најдат сродната душа, среќен сум што сме слични без разлика на разликата во годините. Во мојот пример видов дека годините се само бројка, многу е поважно дали некој те почитува и ако некој е тука за тебе, тоа е најважно.

Слични објави

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо
Се вчитува....