20.8 C
Скопје
04:41 - 15 јули, 2024

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Сопругата на српскиот фолк пејач Дарко Лазиќ, Катарина Лазиќ, трудничките денови ги поминува далеку од Србија.

Во друштво на сопруг и неговите деца од претходните врски Лорена и Алексеј, таа отпатува на летен одмор во Анталија, Турција.

 

Катарина ги почести своите следбеници со нова фотографија во минијатурно, црно бикини, кое го истакнува нејзиниот труднички стомак, кој веќе е доста видлив.

„Можете да ме викате мамасита“, напишала Катарина која открила дека е веќе во шестиот месец од бременоста.

Според фотографијата може да се забележи дека Катарина изгледа прекрасно во бременоста.

 

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....