03:11 - 23 јуни, 2024

(Фото) Прва фотографија од младенците: Анастасија Ражнатовиќ блеска во свилен фустан

Анастасија Ражнатовиќ му го кажа судбоносното „да“ на фудбалерот Немања Гудељ.

Тие направија граѓанска венчавка и организираа свадба за блискиот круг на пријатели и роднини. Тајната свадбена церемонија се одржа во кругот на најблиските членови на семејството Ражнатовиќ и Гудељ и кумовите. Вељко Ражнатовиќ сега ја објави првата фотографија од младенците.

Анастасија блеска во свилени, бел фустан што го избра за овој момент, додека Немања гордо ја држеше за рака својата сакана сопруга.

Вељко набрзо сподели фотографија со баба им и дедо им, родителите на Цеца Ражнатовиќ.

Се омажи Анастасија Ражнатовиќ: Тајна венчавка со фудбалерот Немања Гудељ во Белград!

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....