23.8 C
Скопје
04:47 - 23 јуни, 2024

Дарко Лазиќ чека трето дете со втората сопруга: Го откриле и полот на бебето

Во сите регионални медиуми одекна веста дека пејачот Дарко Лазиќ чека трето дете со неговата сопруга Катарина.

Тој веќе има ќерка од бракот со Ана Севиќ, а син од вонбрачна заедница со Марина Гагиќ. Неговата сегашна сопруга Катарина е бремена, а парот ќе добие девојче, пишуваат српските медиуми.

Фолкерот и неговата сопруга вчера организираа забава за откривање на полот на бебето за семејството и пријателите, потврдувајќи дека Катарина е бремена. Во родниот Брестач на Дарко беше многу весело, а гордиот татко на својот Инстаграм профил објави видео од откривањето на полот со песната „Долази љубав“ на Марија Шерифовиќ.

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....