16.8 C
Скопје
22:28 - 29 мај, 2024

(Фото) Мина Наумовиќ покажа колку ужива во мајчинството: Објави селфи што го одзема здивот

Мина Наумовиќ, сопругата на водителот Огњен Амиџиќ, се породи на 9 март и го роди синот Перун.

Гордите родители секојдневно уживаат со бебето и на своите Инстаграм профили споделуваат фотографии од семејниот дом.

Водителката неодамна се пофали на мрежите и откри дека нивното бебе наполнило еден месец, а сега објави селфи и уште еднаш покажа како изгледа по породувањето.

Имаше неколку шпекулации за нејзината убавина , а имаше коментари дека имала две операции, што Огњен неколку пати ги демантираше.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....