3.8 C
Скопје
02:37 - 4 март, 2024

(Фото) Миле Китиќ допирал малолетнички на сцена: Најморничави сцени што сме ги виделе

Пејачот Миле Китиќ имал настап во дискотека, а по тој повод се случи несекојдневна сцена.

На пејачот на сцената му се придружиле две малолетни девојчиња, кои од радост скокале и во тој момент тој едната ја фатил за половината.

Видеото вирално се шири на социјалните мрежи, а коментарите се дека ова е една од „најморничавите сцени“ што ги виделе.

Како изгледа сето тоа погледнете на фотографиите во текстот.

Да потсетиме, Миле неодамна откри дека сопругата Марта Савиќ не му брани ништо.

– Марта ме освои со своето однесување. Беше мирна и тивка, а јас мислев дека со таква жена треба да се оженам. Секогаш ме разбираше, така ме освојуваше. Марта ми е ветер во грб и ми ја одржува кариерата – изјавил Миле, а потоа продолжил со тврдењата дека двајцата имаат отворен брак:

– Ако имаме потреба, зошто да не, но само немој да го правиш тоа пред мене. Никогаш не ја прашувам за тоа. Таа прави што сака, а и јас – бил искрен пејачот.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....