7.8 C
Скопје
20:41 - 20 февруари, 2024

(Фото) Марија Шерифовиќ лумпува во родниот град: Пие ракија и ужива во хитот на Лепа Брена

Музичката ѕвезда Марија Шерифовиќ отиде во родниот град Крагуевац да прослави со своите пријатели.

Шерифовиќ накратко се разделила од синот Марио и со најблиските излегла во кафеана, каде што се сликала за Инстаграм.

-Мојот град. Мои луѓе – напишала Марија која паднала во севда и испила домашна ракија.

Таа отпеа бројни хитови, а особено ја трогна песната на Лепа Брена „Југословенка“ која гласно ја отпеа. Погледнете ја сцената во видеото на почетокот на текстот.

Слични објави

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо

Аца Лукас осуден за нарушување на честа и угледот на уредничката на РТС Оливера Ковачевиќ

Еспресо

Јелена Ѓоковиќ откри зошто станала веган: „Веганството започна од болка“

Еспресо

(Фото) Нивес Целзиус во секси луксузно издание: Се појави во проѕирен фустан со светкави украси

Еспресо
Се вчитува....