21.8 C
Скопје
03:34 - 15 јули, 2024

(Фото) Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша: Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии

Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша Новаковиќ од соблекувалната после тренинг.

Раша се грижи за својот изглед, редовно тренира, а сега Гоца објави фотографија на Инстаграм и покажа што ѝ пратил сопругот.

Имено, Раша се сликал без кошула во теретана, покажувајќи го резултатот од напорните тренинзи, а пејачката во описот на фотографијата напишала:

– Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии од соблекувалната. Њаааам – напиша пејачката.

Да потсетиме, Гоца еднаш откри дека неговата здравствена состојба е нарушена, а речиси три години не можел да свири.

– Во тој момент мојот сопруг имаше тешки повреди на зглобовите, не можеше да свири. Две-три години беше на сериозни лекови, бидејќи секој удар го болеше како да го прободуваа со ножеви во зглобовите – откри претходно Гоца, потсетувајќи се на периодот кога здравјето на Раша Новаковиќ беше загрозено.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....