10.8 C
Скопје
21:05 - 28 февруари, 2024

(Фото) Дали ја препознавате: Една од најубавите жени на Балканот се потсети на своето детство

Една од најубавите жени на Балканот сподели слатки фотографии од своето детство и ги воодушеви своите следбеници кои и испратија бројни комплименти.

„Оваа љубопитност ја чувам во џеб. Кога и да ми треба, ми излегува“, се пошегува Емина Јаховиќ во описот под фотографијата од детството.

„Луѓе, ама трепки… Била толку слатко дете“, „Какви мили очи. Очите се огледало на душата“, „Убава уште од детството. Еднаш убава, засекогаш убава“, ја пофалија следбениците во коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Инаку, Емина освен со својата музика со години го привлекува вниманието на јавноста и поради нејзиниот атрактивен изглед.

Пејачката откри и дека одвреме-навреме практикува автофагија, која е заслужна за нејзината беспрекорна фигура.

„Гладнувам еднаш месечно. Тоа го правам веќе некое време. Не јадам точно 48 часа“, признала Емина во едно од интервјуата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Слични објави

(Видео) Јована Јеремиќ провоцира: Ги покажа градите и задникот додека вежбаше

Еспресо

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо
Се вчитува....