24.8 C
Скопје
04:07 - 23 јуни, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија која ја преплаши јавноста: Што се случува?

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, која моментално е кај мајка си додека нејзиниот сопруг Немања Гудељ се подготвува за почетокот на Европското фудбалско првенство, е позната по честите објави на социјалните мрежи, а на една од последните, таа збуни многумина.

Анастасија, која отсекогаш е во центарот на вниманието со објавите и со приватниот живот, особено последните денови поради граѓанската венчавка со фудбалерот Немања Гудељ, чие презиме го зема, објави фотографија на својот инстаграм-профил и предизвика збунетост кај своите следбеници.

„Толку си ладна. Благодарам, тоа е затоа што повеќето време сум исклучена од реалноста“,  напишала Анастасија во описот, а сето ова заедно ги изненадиле нејзините многубројни обожаватели.

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....