20:57 - 12 јуни, 2024

Откриена тајната локација на Душко Тошиќ: Еве каде живее поранешниот фудбалер и со кого се гледа! 

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ

Соседите ги открија последните информации за Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша по скандалот, односно откако Јелена го пријави за семејно насилство својот отуѓен сопруг, пишува српска Република.

Потсетуваме, Јелена Карлеуша пријавила во полиција дека минатиот викенд во утринските часови Душко Тошиќ физички ја нападнал. Како што дознава српска Република, полицијата по пријавата од Јелена за семејно насилство веднаш излегла на терен каде ја затекнала пејачката со нејзиниот пријател Н.Ј. Според извештајот, пензионираниот фудбалер под видливо дејство на алкохол влегол во куќата, од која има клуч, и го зграбил пријателот на Јелена (според некои медиуми станува збор за нов љубовник на пејачката и познат кошаркар), додека Јелена се уште му е легална сопруга на Душко. Тој го фатил за вратот Н.Ј и го удрил неколку пати по главата и телото. Карлеуша се обидела да ги раздвои, но Душко тогаш ја фатил за коса Јелена.

Слични објави

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо

Тага во домот на Огњен Амиџиќ! Смртниот случај во семејството на неговата сопруга ги скрши

Еспресо
Се вчитува....