37.8 C
Скопје
16:36 - 19 јуни, 2024

Откриена тајната локација на Душко Тошиќ: Еве каде живее поранешниот фудбалер и со кого се гледа! 

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ

Соседите ги открија последните информации за Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша по скандалот, односно откако Јелена го пријави за семејно насилство својот отуѓен сопруг, пишува српска Република.

Потсетуваме, Јелена Карлеуша пријавила во полиција дека минатиот викенд во утринските часови Душко Тошиќ физички ја нападнал. Како што дознава српска Република, полицијата по пријавата од Јелена за семејно насилство веднаш излегла на терен каде ја затекнала пејачката со нејзиниот пријател Н.Ј. Според извештајот, пензионираниот фудбалер под видливо дејство на алкохол влегол во куќата, од која има клуч, и го зграбил пријателот на Јелена (според некои медиуми станува збор за нов љубовник на пејачката и познат кошаркар), додека Јелена се уште му е легална сопруга на Душко. Тој го фатил за вратот Н.Ј и го удрил неколку пати по главата и телото. Карлеуша се обидела да ги раздвои, но Душко тогаш ја фатил за коса Јелена.

Слични објави

Марија Шерифовиќ за сурогат мајката: „Не, не беше врзана за радијатор“

еспресо

Српската естрада ќе трие раце по летото, еве колку ќе заработат пејачите оваа сезона

Еспресо

Марија Шерифовиќ и Јована Пајиќ открија дали се во врска: Малку флертуваме, а често фантазираме за…

Еспресо

„Може да ме тужи за 10 милиони долари“: Марија Шерифовиќ искрено за таткото на нејзиниот син, само ова го кажа за него

Еспресо

(Видео) Селин Дион плачеше на премиерата на нејзиниот филм: „Ова е љубовно писмо…“

еспресо

(Фото) Лазар Ристовски со 39 години помладата девојка и нов имиџ: Сè „пука“ од страст 

еспресо
Се вчитува....