18:46 - 20 април, 2024

(Фото) Ана Николиќ стана русокоса: Пејачката целосно се трансформираше

Српската пејачка Ана Николиќ целосно го промени имиџот, таа ја обои косата руса и да ја скрати. Имено, Ана со години беше бринета, но сега реши да го промени изгледот и да се пофали на социјалните мрежи.

Пејачката се појави на концертот на нејзината колешка Драгана Мирковиќ во „Штарк“ арена. Драгана слави 40 години од својата кариера, а голем број колеги дојдоа да ѝ дадат поддршка.

Инаку, заедно со новата фризура, Ана искомбинира провокативна модна комбинација. Таа облече фустан од црна тантела, во кој изгледаше повеќе од предизвикувачко.

„Кралица“; „Браво Ана, ме потсетуваш на Лејди Гага“; „Изгледаш убаво“, се само дел од коментарите кои се појавија под најновите објави на Ана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Слични објави

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо
Се вчитува....