Бритни Спирс повторно бремена? Сем Асгар загрижен за нејзиното ментално здравје

Поп принцезата, 38-годишната Бритни Спирс, наводно е повторно бремена и го очекува своето трето дете, кое ќе и биде прво со Сем Асгар, 26-годишниот фитнес тренер.

Анонимна личност блиска до парот открила дека Бритни изминативе години поминувала низ тежок период, но дека сега конечно има причина да биде среќна.

Бритни со фановите споделила дека и доцни месечниот циклус и дека чувствува како детето расте во стомакот. Почнала да купува розева гардероба за бебето и уверена е дека ќе добие ќерка, рекол изворот, признавајќи сепак дека ни Бритни не е сосема сигурна дека е бремена. Наводно го избегнува одговорот на тоа прашање бидејќи не сака да биде разочарана ако тестот покаже дека не е во блажена состојба.

Од друга страна нејзиното момче е нервозно при помислата дека ќе стане татко. Тој се плаши дека раѓањето на детето би можело негативно да влијае на нејзината ментална состојба.

Дали шпекулациите за бременоста на Бритни се точни засега не може да се утврди, пишуваат странските медиуми.

View this post on Instagram

🌸⭐️🌸

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Слични објави

Идеалите за убавина се менуваат: Во 2020 година нè очекуваат многу изненадувања! (ФОТО)

Еспресо

Направила вообичаена операција за подмладување, а потоа се тргнало наопаку: Позната водителка за малку ќе го загубела видот и јавно зборуваше за тоа

Еспресо

Хајди Клум со огромни уши на глава го честиташе Велигден од карантин! (ФОТО)

Еспресо

Џастин Бибер објави дека е болен и откри од што пати со години… (ФОТО)

Васко Спасоски

Протекоа 23 порно фотки од американската кошаркарка: Провокативни селфиња, но и секс сцени објавени на интернет (ФОТО 18+)

Igor

Таа е полн погодок: Заборавете на силиконските убавици кои некогаш сте ги виделе (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Шестнаесет − единаесет =

Слични објави

Неодоливата Анита Херберт е фитнес модел со многу успеси во својата кариера! (ФОТО)

Еспресо

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Еспресо

Во природата сè е поврзано: По изгледот на плодот на растенијата можеме да дознаеме кој орган го лечат

Еспресо

Македонски модни куќи ќе ги презентираат новите колекции на ревијата во Музејот на македонската борба

Igor

Шарлиз Терон: Веќе 10 години сум сингл

Igor

Нејзиниот љубоморен испад стана ВИРАЛЕН ХИТ: БИЈОНСЕ му го прости неверството, но не му го заборави (ВИДЕО)

Igor