Ознака : Зоран Росоманов

Наши Фаци Слајдер Сцена

Од коронавирусот почина зетот на Виолета Томовска!

Васко Спасоски
Битката со коронавирусот ја загуби и Зоран Росоманов, зет на познатата македонска пејачка Виолета Томовска – пишува „Фокус.мк“. Пријателите на починатиот веќе се простуваат од...