11.8 C
Скопје
23:27 - 23 април, 2024

Ознака : заразена

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Една од најубавите жени во светот има коронавирус: Причината поради која одбива да оди во болница нема да ве остави рамнодушни (ФОТО)

Васко Спасоски
Преубавата Олга Кириленко (40), една од најубавите жени и актерки во светот, боледува од коронавирус, но одбива да оди на болничко лекување. Иако има милиони...