11.8 C
Скопје
23:23 - 23 април, 2024

Ознака : за подобро утре

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

ИНСПИРАТИВНА МИСЛА НА ДЕНОТ: Сеќавајќи се на најубавото од минатото…

Еспресо
Во оваа постојана трка со времето, понекогаш навистина е потребно нешто што ќе нè запре. Да ни даде оддишка и правец како да продолжиме понатаму....