9.8 C
Скопје
02:06 - 15 април, 2024

Ознака : вежба за дишење

Ви ПрепорачувамеЗдравјеСлајдер

Вежбата за дишење „4-7-8“ ја ублажува анксиозноста

Еспресо
Анксиозноста не е само привремено чувство, кое ве обзема кога имате „тесен“ рок на работа или треба да пробате нешто ново, она со што се...