14.8 C
Скопје
08:40 - 15 април, 2024

Ознака : вајн твитер

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Илон Маск го предизвикува ТикТок: Ќе ја вивне Вајн услугата до крајот на годинава!

Еспресо
Илон Маск ги прашал своите 112,7 милиони следбеници дали би сакале Вајн да се врати. Оваа можност ја одобрија 69,6 отсто од 4,9 милиони гласачи....