14.8 C
Скопје
06:53 - 22 мај, 2024

Ознака : ужаси

БалканСлајдерСцена

(ВИДЕО) БОНО ВО УКРАИНА: Пејачот со својот бенд „У2“ во метро станицата во Киев

М.Р.
Легендарниот пејач Боно настапи со својот бенд „У2“ во метро станицата во Киев среде руските напади врз Украина. Боно и „У2“ ги изведоа култните хитови...