15.8 C
Скопје
07:18 - 22 мај, 2024

Ознака : уапсени

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

УАПСЕНИ ВИП ПРОСТИТУТКИ ВО БЕЛГРАД, откриен ценовникот: Познати пејачки и старлети правеле оргии со политичари и бизнисмени, главна била Јелена Јојиќ

Еспресо
Низ Белград „палат и жарат“ ВИП ПРОСТИТУТИ, меѓу нив главни биле Наташа Шавија и Сања Станковиќ, а ги „менаџирала“ Јелена Јојиќ – Мадам, која е...