22.8 C
Скопје
08:03 - 24 јуни, 2024

Ознака : црна облека

Секојдневие

Како да носите ЦРНА ОБЛЕКА и во текот на летото

Igor
Иако црната боја се поврзува со ладните денови, но и со тажни моменти, факт е дека е една од најефективните кога се во прашање модните...