14.8 C
Скопје
06:30 - 22 мај, 2024

Ознака : труден маж

СекојдневиеСемејствоСлајдер

СМЕШНО ВИДЕО: Е не е така лесно да се биде труден!

М. Г.
Често мажите велат дека можат лесно да се справат со бременост, па Мејтланд Хенли одлучи да проба. Видеото од неговиот обид набрзо собра милион лајкови...